Kontakt oss

Kundeservice

 

Vår kundeservice er der for å hjelpe deg med alle typer spørsmål relatert til Macron

 

Kontakt kundeservice på kundeservice@macron.no

 

Eller på telefon 960 10 001

Hovedkontor

Elivery Sport AS

Skibåsen 20c

4636 Kristiansand

Salgsavdelingen

Innlandet, Oslo, Østfold og Akershus

 

Jan Emil Gudem

 

Klubbselger

 

 

jan.emil@macron.no

 

930 11 909

Buskerud, Vestfold og Telemark

 

Orvar B. Methlie

 

Regionsleder

 

 

orvar@macron.no

 

913 11 525

Agder

 

Sebastian Schultz Hansen

 

Regionsleder

 

 

sebastian@macron.no

 

468 05 753

Rogaland

 

Rune Lothe

 

Regionsleder Rogaland

 

 

rune.lothe@macron.no

 

932 45 511

Vestland

 

Ole Markhus

 

Regionsselger

 

 

ole.markhus@macron.no

 

917 28 906

 

Lise M Soltvedt

 

Butikkansvarlig/Ordrebehandler

 

 

lise.soltvedt@macron.no

 

949 89 124

Møre og Romsdal

 

Orvar B. Methlie

 

Regionsleder

 

 

orvar@macron.no

 

913 11 525

Våre butikker

Macron Store er Macrons konseptbutikker

 

Macron Store er spesialisert på klubbutstyr, og tilbyr alt fra topp til tå innenfor klær, trykking, tilbehør til
idrettsanlegget, volleyballnett, håndballmål, baller, kjegler osv. På verdensbasis finnes godt over 100 Macron Stores.

 

Kristiansand

Åpningstider:

 

Mandag til Fredag 10.00 -21.00

Lørdag 10.00 -19.00

 

Vi følger sørlandssenteret sine åpningstider

Plassering:

 

Barstølveien 29-35

 4636 Kristiansand

Kontakt:

+47 960 10 001

 

Regionsleder:

Sebastian Schultz Hansen

 

Haugesund

Åpningstider:

 

Mandag - fredag
10.00 - 17.00

Lørdag
10.00 - 15.00

Plassering:

 

Karmsundgata 178
5527 Haugesund

 

Kontakt:

haugesund@macron.no

+47 960 10 001

 

Regionsleder:

Rune Lothe

Bergen - Fyllingsdalen

Åpningstider:

 

Mandag - Tirsdag - Onsdag - Torsdag - Fredag
12.00 - 16.00

Uke 27,28 og 29 har vi Stengt.

 

Plassering:

 

Spelhaugen 15

5147 Fyllingsdalen

Kontakt:

kundeservice@macron.no

 

Regionsleder:

Ole Markhus

 

 

Velkommen til macronstore.no
Vi sender med jevne mellomrom ut nyhetsbrev med generell informasjon om det som skjer med Macron. Lansering av nye produkter får du som mottar nyhetsbrev først vite om. I tillegg til dette deler vi ut gratisbilletter og har unike spesialtilbud som KUN er tilgjengelig for de som mottar nyhetsbrev! Meld deg på: